Спочатку на цю проблему звернули увагу працівники лікарень, пише New York Post.

Також на тему: Внаслідок постійного перебування вдома може погіршитися стан шкіри: що робити

Привіт моїм колегам-медсестрам, а також іншим працівникам охорони здоров'я, які в підлітковому віці були покриті вуграми. Я знаю, що ви зараз відчуваєте, – написала медсестра з США Кайла Бенкету.

"Моя маска змусила моє обличчя "зацвісти"", – розповіла інша дівчина. Вона стверджує, що раніше з таким не стикалася, тому очевидно, що маскне може виникнути у всіх – прищі висипають як на проблемній, так і на чистій шкірі.


Перші проблеми на шкірі помітили медики / unsplash.com

Чому виникає маскне?

Дерматолог з Нью-Йорка Софі Павітт зазначила, що така проблема виникає через те, що ми носимо тканину на дуже чутливій ділянці обличчя, і з наслідками стикаються більшість людей. Зараз вона проводить десятки віддалених консультацій щодо лікування акне. Звертаються і лікарі, і люди інших професій, які носять маску не довше ніж кілька годин на день.

Фахівці відносять маскне до механічних акне, тобто висипань, які з'являються через тертя і тиск. Маска подразнює шкіру і затримує на ній вологу, пори розширюються і все це разом дає поштовх для запалення. До пандемії таке спостерігалося в основному у спортсменів, які носять захист на обличчі.

Як уникнути акне від маски?

Запобігти акне можна постійно перучи тканинні маски, або як можна частіше міняти одноразові. І кожен раз після їх зняття потрібно гарненько вмиватися.

Ми повинні навчитися з цим справлятися. Не думаю, що ми зможемо відмовитися від масок найближчим часом,
– розповіла дерматолог.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.