Як ви може знаєте, активоване вугілля є найкращим абсорбуючим засобом, завдяки якому очищають воду, лікують отруєння, а також використовують для різних масок.

Читайте також: 5 продуктів, з яких категорично забороняється робити маску для обличчя

Маски з активованого вугілля мають неймовірний ефект для шкіри: окрім вище перелічених якостей воно позбавляє шкіру від чорних цяток, блокує запалення, роблячи шкіру менш роздратованою, вирівнює колір обличчя та очищає пори від інших забруднень.

Пропонуємо дізнатися декілька інструкцій з приготування таких масок.

Вугілля і косметична глина

Подрібніть 1 таблетку вугілля і змішайте з 1 чайною ложкою косметичної глини. Додайте столову ложку теплого молока і чайну ложку желатину. Залиште на 15 хвилин, а після цього розігрійте на водяній бані, щоб желатин став рідким. Дайте затвердіти і використовуйте як маску.

Читайте також: Пілінг взимку: 5 рецептів відмінних масок для обличчя

Протизапальна маска з вугіллям

Подрібніть 2 таблетки активованого вугілля і розбавте з фільтрованої водою. Доведіть суміш до стану кашки і наносьте на обличчя.

Кубики льоду з вугіллям

Кубики льоду загалом для шкіри є дуже корисними, а в поєднанні з активованим вугіллям – взагалі неймовірний ефект. Подрібніть 1 таблетку активованого вугілля і додайте в стакан з теплою водою. Розлийте по формах для льоду і дайте замерзнути в морозилці. Кубиками можна протирати шкіру хоч кожен день.