Про це на своїй сторінці у фейсбуці написала нардепка від "Голосу" Олександра Устінова.

Читайте також: Спалах дифтерії в Україні: все, що відомо про поширення хвороби

За її словами, вона вирішила нагадати про це дослідження, адже в Україні діти почали хворіти на дифтерію.

Вони (дослідники – 24 канал) довели, що за антивакцинальними кампаніями, і поширення антивакцинальних настроїв часто стоять російські боти. Тобто – це спосіб, який використовує Росія, щоб послаблювати нацбезпеку інших країн,
– наголосила Устінова.

Вона пояснила, що дуже часто, коли люди сидять на батьківських форумах, чатах – зустрічають не маму дитини, а російського бота, якому платять гроші за те, щоб змушувати інших батьків сумніватися, чи варто вакцинувати іхню дитину.

Читайте також: 70% усіх випадків кору в Європі зафіксовані в Україні

Що відомо про дифтерію в УкраїніВ Ужгороді виявили перший випадок захворювання на дифтерію 17 жовтня, а через кілька днів з цією хворобою на Закарпатті було госпіталізовано аж 15 осіб.

24 жовтня Україну сколихнула новина про перший випадок захворювання у Києві.

Що відомо про спалах кору в Україні
ЮНІСЕФ зазначає, що найбільший приріст випадків кору у 2018 році в порівнянні з 2017 роком спостерігався в Україні, Філіппінах та Бразилії.

Лише в Україні у 2018 році було зареєстровано майже 40 тисяч випадків інфікування, що більше ніж у другого і третього місць разом узятих. У Філіппінах зареєстрували 15 599 випадків у 2018 році, а в Бразилії – 10 262 випадки.

Скільки українців не довіряють вакцинації – читайте тут.
Всі новини про вакцинацію – читайте тут.

Календар щеплень в Україні
Календар щеплень в Україні