Про це повідомила в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун на своїй сторінці у Facebook.

"На цей раз "фабрика кремлівських фейків" видала новину, що Україна нібито найбільший покупець російських ліків та загальний обсяг експорту фармацевтичної продукції до України склав 60,6 млн доларів за перше півріччя 2018 року. Звісно, це брехня", – зазначила вона.

Читайте також: В Україні заборонили вакцину від небезпечної хвороби

За інформацією Державної служби статистики України, за січень-червень 2018 року імпорт російської фармацевтичної продукції становив всього 9,669 млн доларів, а це лише 1,05%.

Супрун нагадала, що після окупації Росією Криму та з початку розв’язання війни проти України продаж російських ліків в Україну стрімко зменшується.

У порівнянні з 2017 роком, за аналогічних півроку об'єм імпорту фармацевтичної продукції з РФ знизився на 31,7% у грошовому еквіваленті.

МОЗ України працює над внесенням змін до постанови Уряду "Про заборону ввезення на митну територію України товарів, що походять з Російської Федерації", щоби заборонити взагалі ввозити російську фармпродукцію,
– додала вона.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.