Про це пише Care 2.

Брайан розповідає, що будь-які вправи повинні приносити результати, а якщо ж їх немає – це найголовніша ознака того, що ви недостатньо займаєтеся.

Для того, щоб підвищити ефективність, експерт пропонує звернути увагу на такі ознаки занадто легкою тренування:

1. Ви кожен раз виконуєте однакові вправи

Не варто займатися за однією схемою кілька тижнів, тому що тіло звикає і перестає ефективно спалювати калорії. Тому Брайан рекомендує міняти комплекс вправ раз на місяць, додаючи більше навантажень.

Читайте також: 5 тренувань від відомої фітнес-моделі, які підготують тіло до літа

2. Ви довго відпочиваєте між підходами

Якщо ви виконуєте якісь фізичні вправи, то на відпочинок слід витрачати не більше хвилини, якщо ви виконуєте навантаження на верхню частину тіла. А якщо ви робите навантаження на ноги – не більше трьох хвилин.

3. У вас не прискорюється серцебиття

Прискорене серцебиття свідчить про інтенсивність навантаженнь, які спалюють калорії. А якщо після кардіовправ ваше серце працює у звичному ритмі, то ви недостатньо працюєте.

4. Вам легко

Дещо кумедна рекомендація, але експерт наголошує, що коли ви виконуєте комплекс вправ без зусиль – це свідчить про неефективність тренування. Для того, щоб отримати потрібні результати, необхідно постійно збільшувати навантаження, щоб у м'язах відчувалося напруження.

5. Ви не ведете облік виконаних вправ

Як розповідає експерт, важливо записувати, які вправи і скільки підходів ви виконали. Це допоможе правильно скласти комплекс вправ на наступний раз і покаже, наскільки ви правильно формуєте навантаження.

Читайте також: Як зробити ноги стрункішими: проста вправа