Яка ситуація в Італії з коронавірусом

В Італії кожного дня збільшується кількість хворих на коронавірус. Станом на 24 лютого відомо про 203 випадки зараження, 18 людей перебувають у реанімації. Ще 5 людей, на жаль, померли.

До теми: В Італії через коронавірус припинили Венеціанський карнавал: як виглядають його учасники – фото

Найбільше коронавірус поширився у північних та центральних регіонах Італії: Ломбардія, Венето, П'ємонт, Емілія-Романья, Лаціо. Через надзвичайну ситуацію із поширенням вірусу італійська влада запровадила у цих районах обмеження на пересування.

Окрім того, італійцям заборонили залишати свої муніципалітети, там скасували всі громадські заходи спортивного, культурного, розважального та релігійного характеру. В'їзд до муніципалітетів також закритий.

Як живе Італія в умовах спалаху коронавірусу

Через поширення коронавірусу десятки міст у північних провінціях Італії закрили на карантин. Там не працюють школи, університети, магазини, музеї, а державні установи працюють в обмеженому режимі. Ситуацію в містах патрулюють поліцейські – карабінери.

Важливо: Українські прикордонники введуть додаткові заходи безпеки через спалах коронавірусу в Італії

Як видно на опублікованих у мережі фото, майже усі жителі країни й туристи ходять у масках.


Туристи в Італії / фото з соцмереж

Та й загалом кількість мандрівників на вулицях Італії різко зменшилася. Раніше переповнені площі, кафе та піцерії тепер пустують, або взагалі закриті.

Люди на вулицях Італії ходять в масках через коронавірус / фото з соцмереж

Важливо: У Китаї заявили про готову вакцину проти коронавірусу

У більшості міст люди скупили всі продукти харчування, а полиці в супермаркетах залишились пусті. Також італійці масово скуповують дезінфікувальні засоби, медичні маски та респіратори.

Напів пусті прилавки супермаркетів в Італії / фото з соцмереж

коронавірус , факти про коронавірус
Дані про смертність від коронавірусу/ Інфографіка 24 каналу