Таку думку у коментарі сайту "24" висловив психолог Андрій Полтавцев.

Тест: А що ви знаєте про покемонів?

За його словами, надмірне захоплення новою грою може бути небезпечним для здоров'я, оскільки людина може легко травмувати себе через надто сильно концентрацію на процесі збирання покемонів. Однак у помірній кількості ця гра є не лише веселою, а навіть корисною.

Ця гра змушує людину вийти на вулицю і пройти якусь відстань. Фізична активність, рух – це корисно для людини у будь-якому випадку. Підвищується рівень всіх необхідних гормонів. Той же адреналін виробляється, виділяється ендорфін, коли ти ловиш цього покемона,
– сказав він.

Полтавцев також зазначив, що весь світ збожеволів через покемонів через те, що людям запропонували абсолютно новий продукт.

"Ти дивишся на реальний світ через екран смартфону або планшета і бачиш прикольних звіряток, з якими можна щось робити. Такої доповненої реальності до цього не було і зараз через цю новизну певний час буде триматися хвиля популярності", – сказав психолог.

Читайте також: Як завантажити Pokemon Go: покрокова інструкція

Нагадаємо, ціль гри Pokemon Go дуже проста – треба спіймати якнайбільше покемонів, і так розвивати свого персонажа.

Але найцікавіше у Pokemon Go – пошуки істоти. Люди, які грають у цю віртуальну гру, зазвичай відвідують різні місця у пошуках монстрів-покемонів, яких вони фотографують на смартфони.