Про це в інтерв'ю сайту "24" розповіла психіатр, психотерапевт, медичний психолог, член Всесвітньої асоціації біологічної психіатрії Тіна Берадзе.

Читайте також: Психолог не може навчити людину бути щасливою, – лікар

Самому в собі генерувати стан щастя ... Можна займатися спортом – це ендорфіни. Від спорту їх рівень в організмі підвищується. І, звичайно, музика. Вона феноменально піднімає рівень ендорфінів в організмі. Але тільки та музика, яка вам дійсно подобається. Доведений факт, що нова пісня, яку ти знаходиш, і яка по-справжньому чіпляє – вона на п'ять хвилин вганяє тебе в стан справжнього, щирого щастя,
– розповіла вона.

При цьому психолог наголосила, що у кожного з нас є якісь критерії щастя, які ми зібрали від нашого оточення і якщо хоча б частина із цих критеріїв присутня у житті людини, то вона вже може відчувати себе щасливою.

Читайте також: Як бути успішним, мати друзів і вміти радіти: 9 правил життя Дейла Карнегі

"Як не повторюються відбитки пальців, так і щастя – не повторюється", – пояснила лікар.

"Щастя на фізіологічному рівні змінює організм колосально. Якщо взяти знімки МРТ щасливої людини і того, хто перебуває в своєму звичайному стані – не уявляєте, яка там різниця. У щасливої людини все горить, це дуже красиво виглядає. Це – чиста наука. Більш того, щаслива людина не тільки змінюється сама, але і передає цей стан іншим. Тоді у світі стає більше щасливих людей", – додала Берадзе.

Більше читайте в інтерв'ю із Тіною Берадзе:
Психиатр: Украинцев воспитывают в тотальном насилии