Про сім продуктів, що здатні налагодити метаболізм і позбавити від неприємних проблем зі здоров'ям, розповів журнал Liza:

1. Яблуко

Клітковина, що міститься в цьому фрукті, допомагає привести в порядок травлення. Пектин адсорбує токсини в кишечнику і позбавляє від закрепів.

2. Квасоля

Такі бобові є справжнім джерелом вітамінів. Крім того, квасоля рясніє білком, який легко засвоюється організмом, а стручкова квасоля володіє хорошими сечогінними властивостями.

3. Мигдаль

Як і більшість горіхів, мигдаль дуже корисний для організму. У ньому міститься величезна кількість корисних жирів, які насичують організм і знижують апетит.

4. Броколі

Як і всі зелені овочі, броколі багаті на натуральні природні антиоксиданти. Крім того, грубі харчові волокна, що містяться в такому продукті, насичують організм і допомагають вивести зайві жири.

5. Зелений чай

Дієтологи називають його ідеальним "стабілізатором" обміну речовин. Цей напій не містить калорій, тому чудово допомагає позбутися зайвих кілограмів.

Читайте також: Чим корисний зелений чай: головні властивості

6. Індичка

Цей продукт давно зайняв своє місце в списку дієтичних продуктів. Чудово допомагає стабілізувати обмін речовин, в той же час поставляючи в організм корисний білок і мінімальну кількість жирів.

7. Грейпфрут

Цей цитрус давно відомий як ефективний "спалювач" жиру. Крім цього, він знижує апетит і сприяє зниженню рівня інсуліну.

Читайте також: Продукти, які категорично заборонено їсти під час депресії