У чоловіків, які мали проблеми з ерекцією, вдвічі збільшувався ризик розвитку хвороб серця, пише Circulation.

Читайте також: Як уникнути передчасної еякуляції у чоловіків: дієвий метод

Цей ризик подвоювався незалежно від інших факторів ризику – рівня холестерину в крові, схильності до куріння і показників тиску. До чинників ризику серцево-судинних захворювань і труднощів з ерекцією відносять ожиріння, підвищений тиск, куріння, цукровий діабет і метаболічний синдром.

Вчені проаналізували дані майже 2 тисяч чоловіків, показники здоров’я відстежували впродовж чотирьох років.

За цей період у 115 чоловіків виникали серйозні порушення роботи серцево-судинної системи, включаючи інфаркти, інсульти, зупинки серця і випадки раптової серцевої смерті.

Враховуючи всі фактори, висновок вчених такий: чоловіки, які зіткнулися з порушеннями ерекції, вдвічі частіше страждали на серцево-судинні захворювання.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділіЗдоров'я.

Що таке еректильна дисфункція? Це нездатність чоловіків утримувати або досягати ерекції статевого члена під час здійснення статевого акту. Цей стан зустрічається у мільйонів чоловіків.