Інфікований коронавірусом священник, який помер 6 квітня, не був причиною спалаху захворювання на Тернопільщині. У дні, коли Олег Винников заразився COVID-19, уже були інші випадки коронавірусу в області. Про це агентству Укрінформ повідомила головний державний санітарний лікар Тернопільської області Оксана Чайчук.

Читайте також Коронавірус в Україні: на Тернопільщині зросла кількість інфікованих медиків до 44

Ми маємо статистику. А з неї видно, що у ті дні, коли було виявлено коронавірус у священника, в районі, зокрема 13 – 15 березня, були зафіксовані захворювання в інших жителів. Це люди, які не спілкувалися із отцем,
– пояснила Чайчук.

Чайчук зазначила, у священнослужителя була низка інших захворювань, що й ускладнило перебіг коронавірусу. Хворий проходив лікування у місцевій лікарні швидкої допомоги.

Помер чоловік із міста Заліщики. Це священик, у якого першим на Тернопільщині лабораторно підтвердили коронавірус. Останніми днями його стан погіршився, пацієнта підключили до апарата штучної вентиляції легенів. Врятувати чоловіка не вдалося. Сьогодні вранці він помер,
– повідомив Тернопільський штаб для боротьби з коронавірусом.

Раніше повідомлялось, що 9 березня священник Винников був на похороні у селі Швейків Монастириського району. Там від нього коронавірусом заразився 68-річний чоловік, який, на жаль, 25 березня помер.

Окрім того, рятувальники одразу після виявлення у священослужителя коронавірусу, провели дезінфекцію церкви Пресвятого Серця Христового у Заліщиках, де він служив.

Яка ситуація з коронавірусом на Тернопільщині

COVID-19 діагностували вже у 160 осіб в Тернопільській області. На жаль, від початку пандемії у регіоні померли троє осіб: 68-річний житель Монастирського району, 57-річна жителька Козівського району та 57-річний священник із Заліщиків.

Що цікаво, за останню добу – 5 квітня – на Тернопільщині не зафіксували жодного нового випадку.

Де на Тернопільщині є хворі на коронавірус

  • 106 – жителі Монастириського району,
  • 18 – жителі Заліщицького району,
  • 13 – жителі Козівського району,
  • 8 – жителі міста Тернополя,
  • 7 – жителі Кременецького району,
  • 3 – жителі Бучацького району,
  • 3 – жителі Підгаєцький район,
  • 1 – житель Тернопільського району,
  • 1 – житель Бережанського району.


Як відрізнити коронавірус від інших захворювань / Інфографіка 24 каналу