Зоряна Скалецька заочно звільнила державного секретаря МОЗ Артема Янчука, який з середи перебуває у декретній відпустці, поставивши на його місце Інну Солодку, повідомляє Уляна Супрун.

Читайте також: Скандал у МОЗ: чи блокує нова міністерка медреформу

За словами Супрун, уряд звільнив чоловіка, який відсутній з 9 жовтня, без жодного попередження. Перед виходом у відпустку він поклав свої обов’язки на Ірину Литовченко.

Супрун називає такі дії абсолютно незаконними і називає це рейдерським захопленням.

Уляна Супрун

Олексій Гончарук, вашими руками сьогодні легітимізували рейдерське захоплення Міністерства охорони здоров’я України. Це те, чим запам’ятає ваш уряд уся пацієнтська спільнота та громадянське суспільство. І перестаньте всюди публічно комунікувати про продовження медичної реформи. Ваші дії абсолютно розходяться з деклараціями.

Хто така Інна СолодкаКолишня колега Андрія Пивоварова — очільника юридичної служби МОЗУ при Раїсі Богатирьовій.

Вона була головним юристом Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру, яка неодноразово звинувачувалась у корупції, зокрема, новим прем'єром Олексієм Гочаруком.

Відповідь Олексія Гончарука не забарилася. Він заявив про те, що Інна Золота призначена на посаду тимчасово і на наступному тижні буде оголошено чесний конкурс на посаду Держсекретаря МОЗ. Також він додав, що уряд не має наміру згортати медичну реформу і пообіцяв, що в МОЗ корупції не буде.

Читайте також: Що відбувається в МОЗ та чому заступники Скалецької спричиняють конфлікти


Відповідь Олексія Гончарука на заяву Уляни Супрун

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.