Батьки дитини звернулися до лікаря, коли у хлопчика почалися проблеми з вимовою і перестала працювати права рука. Про це повідомили на сайті The Mirror.

Варто прочитати Де в Україні вакцина від коронавірусу з'явиться першочергово: деталі від МОЗ

Як це сталось

У лікарні дитині зробили тест на коронавірусну інфекцію, який показав негативний результат. Однак медики вирішили провести повторне дослідження в медичному центрі. За результатами аналізів в організмі дитини виявили антитіла.

Лікарі виявили тромб у мозку

Під час досліджень лікарі у мозку хлопчика тромб. Він утворився через інсульт, спровокований кисневим голодуванням. Кольту зробили операцію і видалили тромб.


Кольт Перріс з родиною / Фото KSN

Позиція медиків

Медики ствердили, що інсульт міг бути спровокований перенесеним Кольтом коронавірусом. Саме COVID-19 викликає схильність до утворення тромбів. Лікарі попередили батьків, що якщо у їхніх дітей виявили COVID-19, дуже важливо спостерігати за їхньою мовою і рухами.

Фахівці пояснили, що коронавірусна інфекція може проявлятися не у вигляді лихоманки, а у вигляді проблем, пов'язаних з нервовою системою.

Коронавірус у дітей: коротко

  • Попри те, що діти або не хворіють на COVID-19, або мають легку форму хвороби, вірус може призводити до тромбоемболічних ускладнень.
  • Зокрема вчені з Дитячої лікарні Філадельфії виявили у перехворілих на COVID-19 дітей підвищені рівні біомаркерів, які пов'язані з пошкодженням кровоносних судин.
  • Новий штам коронавірусу, який нещодавно виявили в Великобританії, може бути заразніший, зокрема, для дітей.