Як переконують фахівці, ознаки геніальності – дуже прості, передає ресурс Medpulse.

Читайте також: Хто розумніший – чоловіки чи жінки: науковці здивували заявою

За їхніми словами люди, що мають набагато гостріший розум, аніж інші, практично завжди не мають режиму сну, тобто лягають спати, коли хочуть цього, а не тоді, коли "прийшов час". А найчастіше це трапляється вже ближче до середини ночі, а часом і на світанку.

Як пояснюють психологи, така особливість є пов’язаною з характерними рисами роботи мозку геніїв, який має намір продовжувати функціонувати та творити щось велике, а не вимикатися.

Крім того, за словами психологів із США, геніальні люди відзначаються неабияк полюбляють брутально лаятися як з якоїсь причини, так і за відсутності такої. Але у цьому разі нецензурні вислови є радше реакцією мозку та способом відповіді на поставлене запитання. Фахівці переконують, що за таких обставин мозок у цих людей в одну мить починає генерувати відповідь і не заморочується над правильним її вираженням.

Генії, розум, звички, навички

Також, на думку науковців, генії полюбляють безлад, а саме не надто обтяжують себе прибиранням і не дуже є зацікавленими у чистоті власного помешкання, чи то робочого місця. Спеціалісти пов’язують це з тим, що генії – неготові витрачати свій час на побутові клопоти, якщо натомість можуть винайти щось на користь людству.

Водночас надобдаровані люди буквально вважають себе володарями хаосу, прекрасно орієнтуються в ньому та обожнюють перебувати серед розкиданих речей.

Втім, вчені попереджають, що перш ніж почати оцінювати себе або своїх знайомих за цією шкалою, шукаючи ознаки геніальності, варто навчитися розрізняти інформацію, оскільки словниковий запас, лінь і безсоння нічого спільного з вищеописаним не мають.

Загалом, усі генії та творчі люди завжди є гіперактивними, їхній мозок щомиті підганяє ті чи інші дії, саме тому їх не вистачає на повсякденне життя.

До слова, нещодавно вчені під час дослідження встановили, який тип людей є здатним переоцінювати свої інтелектуальні здібності.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.