Загалом відомо про отруєння 8 дітей. Більшість постраждалих – учні початкової школи, які снідають і обідають в шкільній їдальні.

Важливо Діти масово отруїлися в Харкові: дитсадок тимчасово закрили

В якому стані діти

Після обіду в їдальні дітей з діагнозом ентероколіт госпіталізовано в інфекційне відділення Іванівської районної лікарні. Лікарі оцінюють їх стан, як середньої тяжкості.

Що таке ентероколіт?

Це одночасне запалення тонкої та товстої кишок. Є одним із найчастіших захворювань системи травлення. Причинами його є кишкові інфекції, гельмінтози, порушення харчування та зловживання гострою їжею, алкоголем. Хворі на ентероколіт скаржаться на часті проноси, розпирання в животі, нудоту, метеоризм, відсутність апетиту та запори.

Дані: Wikipedia

Для того, щоб виявити причини інциденту, в харчоблоці взяли лабораторні проби, а співробітників їдальні перевіряють на предмет дотримання санітарних норм.

Нещодавні випадки отруєння дітей

  • У дошкільному навчальному закладі Тернополя шестеро дітей захворіли на гостру кишкову інфекцію. Дві дитини потрапили у лікарні.
  • Приблизно 50 учнів початкових класів у Кропивницькому отруїлися після сніданку у шкільній їдальні. У більшості з дітей були симптоми шлункового розладу, а декого з інтоксикацією довелося госпіталізувати.


Перші кроки при харчовому отруєнні / Інфографіка 24 каналу