Відбулося закрите засідання, на якому затверджено низку додаткових заходів щодо недопущення поширення коронавірусу, повідомив губернатор Одещини Максим Куций в Facebook.

Читайте також: Евакуація українців з Уханя: літак кружляє між Дніпром та Харковом

Зокрема, у повідомленні йдеться про те, що наразі узгоджено з медиками план дій, який набуде чинності у разі прибуття до регіону пацієнтів з ознаками хвороби.

Ймовірно, головною госпітальною базою стане Одеська міська інфекційна клінічна лікарня, де вже готові 20 боксів на 65 місць.

Також лікарня Ізмаїла готова до розгортання додаткової госпітальної бази. Всі реанімаційні відділення Одеської області приведені в повну готовність. Крім того, створені бригади швидкого реагування, а резервні групи лікарів пройшли додаткові тренінги.

Евакуація українців з Китаю: головне

Примітно, що літак мав приземлитися у "Борисполі" о 7:56, однак інформація про його прибуття то зникала, то знов з'являлася на табло.

З Уханя забирали лише здорових українців. Фактично, потрапити на літак не мали шансів навіть ті, хто підчепив звичайну простуду, позаяк на борт не пускали людей, у яких температура тіла вища ніж 37,2 градуси.

Що стосується лікарні, де перебуватимуть евакуйовані – вона буде під постійною охороною, а в самому приміщенні будуть застосовані всі необхідні заходи інфекційної безпеки: захисні костюми, спалення та знезараження відходів.


Дані про коронавірус/Інфографіка 24 каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я