Цинічне висловлювання Ємець озвучив в ефірі одного з телеканалів.

Читайте також: Ємець не збирається йти у відставку, – прессекретар глави МОЗ

Міністр знову нагадав про вікову групу ризику та середньої тривалості життя українців та порадив фінансистам підрахувати, скільки потрібно виділити грошей "на ще живих людей, а не на трупи".

Ілля Ємець
“Я закликаю не тільки державу, а й бізнес України приєднатися і свідомо зробити так, щоб у нас тести – і експрес, і серологічні – були масово для всіх українців. Ми ж знаємо статистику, скільки у нас людей старші за 65 років. Хоч це і прикро, але тривалість життя середня для чоловіків, по-моєму, становить 65 років”.

"Тому я скажу відверто, що фінансисти, які нам повинні допомагати, починають розраховувати на тих людей, які у нас ще живі. Я не жартую і не лякаю. Я весь час кажу: ви підрахуйте, скільки нам треба виділити фінансів на живих людей, а не на трупи", – додав міністр.

Раніше Ємця вже звинуватили у надмірній цинічності щодо літніх людей. Він сказав, що від коронавірусу помруть "усі пенсіонери".

Між іншим, цей вірус дітей не дивує, а зараз помруть всі пенсіонери,
– заявив тоді Ємець.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.