Це підтвердила народна депутатка Ольга Стефанишина. Окрім Наталії Гусак, у фінальному етапі конкурсу брали участь Дмитро Самофалов (виконувач обов'язків голови НСЗУ) та Тетяна Бойко (заступниця голови НСЗУ).

До теми Як обрати хорошого сімейного лікаря

  • Наталія Гусак з 2020 року працює заступницею голови Чернівецької облдержадміністрації. Там вона курує медичний напрямок та очолює госпітальну раду. Раніше вона була регіональною координаторкою з підтримки реформи охорони здоров'я в Чернівецькій та Івано-Франківській областях.
  • Окрім своєї політичної діяльності, Гусак відома у Чернівецькій області громадська активістка та експертка програми "U-LEAD з Європою" у медичній сфері.
  • Згідно з декларацією, Наталія Гусак одружена. Разом з Юрієм Гусаком вони виховують трьох доньок. Чоловік чиновниці займається підприємницькою діяльністю. Сім'я Гусаків проживаю в Чернівцях.

Як проводився конкурс

Конкурс складався з двох етапів. Перший відбувався за участі міжнародних експертів та працівників МОЗ, а на другому етапі проводилася особиста співбесіда з очільником міністерства. Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко одразу.