Про це повідомляє ABC News.

В Аллена та Джаспера вже є двоє здорових дітей, однак через фінансові роблеми та бажання допомогти іншим жінкам, вона вирішила стати сурогатною матір’ю. Жінка звернулася в сурогатне агентство, які зв’язали їх з парою із Китаю. За виношування дитини вони обіцяли близько 30 тисяч доларів.

Читайте також: Вагітна Кейт Міддлтон в спортивному костюмі зіграла в теніс: фото

В квітні 2016 року один з їх ембріонів успішно імплантували в її матку, але через шість тижнів її лікар під час ультразвукового дослідження виявив двох дітей.

Спочатку всі думали, що діти були ідентичними близнюками, але згодом виявилось, що це суперфетація, яка передбачає це запліднення другої яйцеклітини через деякий час після початку вагітності, в результаті чого в матці жінки розвиваються два плоди, вік яких різний.

Таких випадків є неймовірно мало – реєструвалось лише близько 10. Хоч Аллен і її партнер користувались контрацептивами, жінка все ж завагітніла. Також після народження дітей стало очевидно, що вони не були близнюками, окрім того, вони різнилися за віком.

"Я помітила, що одна дитина була набагато легшою за іншу" – зазначила Аллен.

За кілька тижнів тест на ДНК підтвердив, що одна дитина справді генетично збігалася з китайською парою, а в іншої були гени Аллен і Джаспера.

Але агентство не так просто хотіло залишати біологічну дитину подружжя, проте після всіх документів і юридичних "тяганин", малюка на ім'я Малачі повернули його батькам-американцям.