Чому правильний розмір – це важливо

Виробники пропонують великий асортимент спеціальних поглинаючих засобів, які відрізняються за розміром, формою та призначенням. Однак, якщо обрати підгузок чи трусики неправильного розміру, замість впевненості та комфорту людина, яка їх використовує, отримає лише шкоду здоров’ю та додаткові витрати на нові засоби.

Також на тему: Нетримання сечі: де купити урологічні засоби

Замалі підгузки та одноразова білизна натирають шкіру й спричиняють болючі попрілості та подразнення в області фіксації або в паху. У лежачих хворих можуть навіть утворитися виразки, які буде важко лікувати.


Правильний розмір – запорука комфорту / Фото: shutterstock

Завеликі урологічні засоби погано прилягають до тіла й протікають, ускладнюючи догляд за хворим та збільшуючи витрати на прання білизни та одягу. Вважати, що великий підгузок поглине більше рідини, тобто буде ефективнішим, – велика помилка. Найкращі поглинальні властивості – у засобів не більшого, а правильного розміру.

Як визначити розмір підгузка та одноразових трусиків

Якщо ви користуєтесь продукцією компанії Seni, підібрати правильний розмір вам буде надзвичайно просто. Для цього достатньо обрати вид урологічного засобу й уточнити лише два параметри: об’єм талії та стегон. Уведіть цю інформацію до спеціального калькулятора Seni, і він розрахує, який розмір підходить саме вам.

Розмір урологічних прокладок

Тут визначальним є інший чинник. Урологічні прокладки добирають з урахуванням ступеня поглинання, який визначається залежно від важкості нетримання сечі.


Все можна замовити онлайн / Фото: shutterstock

До речі, у багатьох споживачів постає питання: чи можна замість урологічних прокладок використовувати звичайні гігієнічні? Ні, не можна! Бо останні створені, щоб поглинати менструальні виділення. Сеча виділяється швидше й з більшим тиском, має іншу консистенцію, тому гігієнічні прокладки не можуть увібрати весь об’єм сечі. Використовуючи звичайні поглинальні засоби, ви наражаєтесь на високий ризик протікання, а отже, забруднення одягу й поширення неприємного запаху.

Спеціальні урологічні засоби Seni – прокладки для жінок та чоловіків, підгузки для дорослих та дітей, одноразові трусики та попелюшки – можна придбати в онлайн-магазині.