Новий штам коронавірусу виявили на початку грудня у Великобританії й до сьогоднішнього дня встиг не тільки викликати катастрофічно сильний спалах захворюваності там, а й поширитися в десятках країн, пише Express.

Також на тему: Імунітет після COVID-19 захищає не гірше вакцини: дослідження

Симптоми британського штаму коронавірусу

Основні симптоми британського штаму коронавірусу, за словами науковців, практично ті ж, як у його попереднього варіанту. Це підвищення температури, сухий кашель, головний біль, порушений нюх.

Але також медики назвали відмінні характеристики британського штаму COVID-19:

  • м'язовий біль, що викликає відчуття того ніби болять кістки;
  • вкрай сильна втома;
  • пухирці, які виникають на ногах;
  • порушення слуху.

Також фахівці звертають увагу на те, що нового штаму коронавірусу властиво проявлятися дуже швидкою зміною стану людини.

Симптоми британського штаму коронавірусу у дітей

Більшість хворих дітей також страждають від втоми та багато з них стають замкнутими. У немовлят спостерігаються часті напади істерики й плачу.

Більша частина інфікованих дітей (53%) скаржилися на головний біль. Разом з тим вони можуть відчувати й біль в животі. Тому лікарі рекомендують батькам питати у своїх дітей, чи не болить у них голова одночасно з дискомфортом в животі.

Ще одним симптомом є температура вище 37 градусів. Вона була майже у половини хворих британським штамом коронавірусу. Крім того, на наявність інфекції в організмі у дітей може вказувати хворе горло.


Новий штам коронавірусу: що варто знати / Інфографіка 24 каналу