Видання Сosmo підготувало підбірку найпоширеніших секс-міфів. Багато з них вас справді здивують.

Міф: За розміром взуття можна визначити розмір пеніса

Ніякого зв'язку між розміром стопи і розміром члена не існує. Та ж історія з пальцями, носом і вушними раковинами — їхній розмір не має ніякого відношення до розміру пеніса.

Міф: Більше — означає краще

Зв'язок між статевою насолодою і розміром статевого члена дуже перебільшена. Тут важливе значення мають сексуальні навички партнера, а не його сантиметри.

Міф: Можна завагітніти вже будучи вагітною

Якась правда у цьому все ж є. Суперфетація — вкрай рідкісне, але все ж можливе явище. Тобто коли у вагітної жінки відбувається овуляція, то друга, вже запліднена яйцеклітина, може імплантуватися в основу матки. Але тут варто наголосити, що це дуже рідкісне явище – всього зареєстровано 10 таких випадків за всю історію.

Міф: Чоловіки думають про секс кожні 7 секунд

Звичайно, це нісенітниця. Якби чоловіки й справді думали про секс кожні 7 секунд, то за день би це було понад 8 тисяч разів. Тоді б вони просто ні на чому іншому не могли б зосередитись.

Насправді ж, згідно з дослідженнями інституту Кінсі, 54% чоловіків думають про секс два-три рази на день, а 43% — кілька разів на тиждень.

Міф: Жінки менше зацікавлені в сексі, ніж чоловіки

Можливо, жінки й справді рідше згадують про секс, але це не означає, що вони його менше хочуть. Так, згідно з дослідженнями близько 53% дівчат і жінок різного віку зізналися, що займаються сексом набагато менше, ніж їм того б хотілося.

Міф: Устриці підсилюють сексуальний потяг

Насправді немає їжі, яка б працювала, як потужний афродизіак. Ті ж устриці містять в собі звичайні елементи (жири, білки, вуглеводи), які самі по собі не мають ніякої суперхімічної сили, здатної впливати на потенцію і лібідо.

Міф: Секс — хороша альтернатива спортзалу

Під час сексу люди справді спалюють кілька калорій , але це точно не замінить повноцінне тренування. За півгодини сексу можна спалити всього від 85 до 150 калорій, і то лише тоді, коли отримуєш аеробне навантаження.