Дослідники розробили нову платформу візуалізації, що спирається на алгоритми біоінформатики, яку спочатку використовувалися для аналізу генома людини, щоб виявити відмінності між тисячами генетичних послідовностей коронавірусу SARS-CoV-2, пише EurekAlert.

Також на тему: Чи виробляється імунітет в людей, які перехворіли на COVID-19

Генеральний директор CSIRO Ларрі Маршал сказав, що вивчення генетичного коду вірусу є життєво важливим.

Чим більше ми знаємо про коронавіруси, тим краще ми будемо з ним боротися. Цей надзвичайно складний аналіз послідовності генома вже допоміг визначити, які штами вірусу підходять для тестування вакцин,
– сказав він.

Вчені підкреслили, що не очікують, що це вплине на розробку і оцінку вакцин проти коронавірусу, але це важлива інформація для моніторингу доклінічних і клінічних досліджень.

"Перевага платформи візуалізації даних полягає в тому, що вона виділяє країни, де розвиваються генетичні мутації коронавірусу. Він продовжує змінюватися і адаптуватися до нових умов. Чим більше ми інформовані про генетичні відмінності і їхню можливі наслідки для прогресування захворювання, тим краще ми зможемо впоратися з хворобою за допомогою діагностики та лікування", – заявив Маршал.


Перебіг коронавірусу / Інфографіка 24 каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.