Public Health England вважає, що вакцини можуть запобігти 70% заражень британським варіантом коронавірусу, це показує статистика, яка збирається в реальному часі.

Також на тему: Велика Британія ввела електронні паспорти вакцинації

Вакцини добре діють проти індійського штаму

Науковці випробували препарати від компанії AstraZeneca, які продемонстрували захист від захворювання при попаданні в організм індійського варіанту вірусу на рівні 97,38%. Ризик госпіталізації після зараження становив всього 0,06%.

Але набагато менше відомо про те, наскільки ефективні ін'єкції проти індійського варіанту, оскільки на території Великобританії зареєстровано вже 1 313 випадків. Але уряд заявив, що йому невідомо нічого про людей, які померли від штаму після отримання двох щеплень.

Випадки госпіталізації вакцинованих людей

Міністр охорони здоров'я Метт Хенкок заявив, що з 18 госпіталізованих з індійським штамом коронавірусу в місті Болтоні тільки один пройшов через повний курс вакцинації, хоча багато хто міг це зробити.

Цей пацієнт перебував в у групі ризику через свій літній вік і хронічні хвороби, які різко підвищують ризик зараження. А ще п'ятеро пацієнтів встигли отримати лише перше щеплення.