750 тисяч євро Євросоюз виділив три роки тому. І робота, здавалось би, закипіла. Це мав бути перший в області хоспіс. На нього чекали десятки невиліковно хворих людей. Однак коли настав час відкривати заклад, з'ясувалося, що він не готовий.
Самі ж будівельники зізнаються – активно працюють всього лиш останні кілька тижнів. Районні чиновники, які мали контролювати роботу, цим не займались. Тепер шукають винних.
Вину спробували перекласти на будівельників, мовляв ті завищували вартість будматеріалу. Ті ж звинувачення відкидають. Ще й кажуть, що працювали собі у збиток. Тому й не побудували ані водогони, не підвели газ, немає й електропідстанції. Каналізація є. Проте куди вона виходить ніхто не знає.
Натомість облаштували здоровенний актовий зал – займає він цілий третій поверх. Навіщо він у хоспісі – хоче з'ясувати комісія з райради.
Після викриття цих будівельних махінацій, керівника Виноградівського інвестиційного фонду, який отримував кошти і мав контролювати їх використання, відправили у відставку. Нового керівника щойно призначили і він у всьому звинувачує "попередника".
Попередник у свою чергу і себе винним не вважає. Каже, якби його лишили на посаді, хоспіс встигли б здати в експлуатацію.
А поки закарпатські чиновники шукають винного, Євросоюз може вимагати в України повернути гроші або оштрафувати. Адже це передбачено угодами. І скоріш за все повертати борги доведеться з державного бюджету, бо виноградівський таких коштів не має.
Автор сюжуте – Ольга Залуцька.
Читайте також: Унікальний кабінет для безкоштовних консультацій онкохворих з'явився у Києві