Як інформує BBC, десятки охоронців, які мали б забезпечувати безпеку на Олімпіаді-2018, потрапили до лікарень з норовірусом і були змушені припинити роботу.

Читайте також: Дуже холодно, а минулого року все текло, – олімпійці з України поділилися емоціями від Пхьончхану

Загалом від роботи відсторонено понад тисячу співробітників приватних охоронних компаній. Замість них безпеку забезпечуватимуть 900 спеціально спрямованих в Пхьончхан військовослужбовців.

Загалом у місцеві лікарні з симптомами блювоти та діареї госпіталізували 41 особу. Усі вони жили в молодіжному центрі в Пхьончхані, а не в олімпійському селищі, де проживають спортсмени.

За даними оргкомітету Олімпіади, норовірус підхопили 32 людини21 особа проживала у молодіжному центрі, а ще 11 – в інших місцях.

Достеменної інформації, як саме вони заразились немає. Зараз перевіряють водопровідну воду, проводять обстеження персоналу та продуктів харчування. Персонал зобов’язують користуватись антисептичними засобами для рук.

Читайте також: У допінговому скандалі з’явилися нові сенсаційні дані

Офіційний представник Олімпіади Крістоф Дюбі запевнив, що вживають оперативних заходів, щоб запобігти подальшому поширенню вірусів.

Дуже жорсткі заходи прийняті щодо їжі і напоїв. Коли виявляється випадок зараження, починається дезінфекція всієї зони, де перебувала ця особа,
– наголосив Крістоф Дюбі.

Довідка: Норовіруси викликають гостру шлунково-кишкову інфекцію. Вірус є дуже заразним і може передаватися через їжу або воду.