Про це повідомляє видання ANSA. Після приземлення на острів Маврикій літак авіакомпанії Alitalia був заблокований.

Важливо! МЗС просить українців утриматися від поїздок в Італію та Іран через коронавірус

Всього на борту перебували близько 300 осіб. Висадитися дозволили тільки тим людям, які приїхали з регіонів, не охоплених вірусом. А пасажирам, які прибули з Ломбардії і Венето, запропонували залишитися в лікарні на карантин, або повернутися в Італію.

"Пасажири рейсу, який прибув з Італії, були заблоковані після прибуття в понеділок в аеропорту на Маврикії", – йдеться у джерелі.

Що відомо про спалах коронавірусу в Італії:

Станом на 24 лютого в Італії зафіксовано шість летальних випадків від коронавірусу, кількість заражених – 219 людей, найбільша кількість хворих у регіоні Ломбардії. Через надзвичайну ситуацію із поширенням вірусу в Італії запровадили обмеження пересування у деяких регіонах.

Італійцям заборонили залишати свої муніципалітети, в'їзд до них також закритий. У муніципалітетах скасували громадські заходи спортивного, культурного, розважального та релігійного характеру. За порушення заборони на пересування передбачається 3 роки ув'язнення.


Дані про смертність від коронавірусу/ Інфографіка 24 каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.