Про це повідомляє регіональний портал новин Черкащини "Прочерк".

Читайте також: Як зміцнити здоров'я серця без ліків: відповідь вчених

Близько третьої години ночі у приймальному відділенні перебував тільки лікар швидкої допомоги, і саме в цей час туди вирішив навідатись чоловік з відверто неадекватною поведінкою. Він почав вимагати, щоб медик надав допомогу, але у вигляді лікарського препарату під назвою "Барбовал". Даний препарат спричиняє, залежно від дози, заспокійливий, транквілізуючий та снодійний ефекти, а застосовується у випадках підвищеної збудливості, безсоння, істерії. До слова, продається він без рецепта.


Препарат, який вимагав нападник, продається без рецепта

Лікар швидкої відмовив у наданні даного лікарського засобу, аргументуючи це тим, що подібні засоби у переліку для надання швидкої медичної допомоги відсутні. У результаті відмови відвідувач напав на лікаря.

На шум, який зчинився у відділенні, прибігли водії швидкої допомоги, котрі скрутили нападника і викликали поліцію,
– повідомив директор Черкаського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Ігор Фесун.

Постраждалого медика доправили до обласної лікарні для проведення складної операції, адже він отримав подвійний перелом щелепи.

Нагадаємо, у четвер, 28 червня, у Києві зник відомий український військовий медик, віце-президент з логістики Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. Миколи Пирогова, кавалер ордена "За мужність" Ігор Буйвол.