Про результати конкурсу оголосив глава МОЗ Віктор Ляшко під час зустрічі з журналістами 5 листопада.

Цікаво Профспілка просить МОЗ відтермінувати відсторонення невакцинованих вчителів

Результати конкурсу

Наталія Гусак була однією з трьох кандидаток на пост глави Нацслужби здоров'я. Віктор Ляшко каже, що бачить на цій посаді не візіонера, а людину з менеджерським досвідом.

Я хотів би на цій посаді бачити людину зі сторони, яка не була в НСЗУ. Тому й за результатами співбесіди, і за результатами спілкування з усіма спостерігачами я обрав Наталю Гусак,
– пояснив глава МОЗ.

Конкурс складався з двох етапів. Перший відбувався за участі міжнародних експертів та працівників МОЗ, а на другому етапі проводилася особиста співбесіда з очільником міністерства.

Хто така Наталія Гусак

  • Наразі вона працює заступницею голови Чернівецької облдержадміністрації, на посаді – з 2020 року. Там вона саме курує медичний напрямок, а також очолює госпітальну раду.
  • Раніше Наталія Гусак була регіональним координатором з підтримки реформи охорони здоров'я в Чернівецькій та Івано-Франківській областях.
  • Згідно з декларацією, Наталія Гусак одружена. Разом з Юрієм Гусаком вони виховують трьох донечок. Чоловік чиновниці займається підприємницькою діяльністю. Сім'я Гусаків мешкає в Чернівцях.