Про це Данілов сказав на пресконференції в Нових Санжарах, де в санаторії Нацгвардії проходять обсервацію евакуйовані іноземці, українці, а також члени екіпажу з Уханя.

Читайте також: Евакуйованих з Уханя перевірятимуть на наявність коронавірусу кожні три дні, – МОЗ

Данілов наголосив, що українські фахівці підтримують контакт з багатьма лабораторіями світу і наразі ніхто офіційно не повідомляв про збільшення інкубаційного періоду коронавірусу з 14 до 27 днів.

"У нас є вірусологи, які зі світом спілкуються, і ніякого збільшення терміну не існує. Тим більше переважна більшість хворих виліковуються. Є одиниці в інших країнах, де по 1-2 людини помирають. Це люди похилого віку... Безпосередньо в Китаї більше померло", – заявив Данілов.

Важливо! Олексій Данілов за дорученням президента прилетів у селище Нові Санжари. Там 20 лютого сталися сутички через розміщення там для обсервації українців, які прибули з Китаю.

Що треба знати про сутички у Нових Санжарах

Увечері 19 лютого кілька сотень жителів селища Нові Санжари вийшли на масові протести. Вони виступали проти розміщення у тутешньому санаторії евакуйованих із китайського Уханя українців.

  • Вранці 20 лютого ситуація у селищі загострилася, і туди приїхала поліція та Національна гвардія України. Силовики також привезли військову техніку, зокрема бронеавтомобілі.
  • Місцеві у цей час перекривали дороги, палили шини та навіть влаштували сутички з поліцією, під час яких 9 силовиків отримали поранення.
  • Надвечір 20 лютого правоохоронцям вдалося відтіснити людей і зробити коридор для 7 автобусів з евакуйованими. У цей час місцеві почали кидати камінням в транспорт і кричати "Ганьба". Евакуйовані українці у відповідь показували серця.
  • Під час сутичок у Нових Санжарах поліція затримала 24 людей та відкрила 5 кримінальних справ. 21 лютого 23 затриманих відпустили.

коронавірус у цифрах кількість загиблих скільки одужали
Що відомо про коронавірус у цифрах / Інфографіка 24 каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.