Компанія стверджує, що медичний пістолет буде особливо ефективний для людей з опіками і відкритими ранами. Перевагою пістолета є те, що перев'язки не будуть болючими та не потребуватимуть бинти. Крім того, лікарі зможуть оглядати людей, не боячись доторкнутися до рани, пише The Guardian.

До теми Ризики смерті вдвічі нижчі: ДНК-тест виявляє пневмонію у пацієнтів з коронавірусом

Принцип дії пристрою

Пістолет Spincare працює за методом електропрядіння — він використовує електрику і спеціальний розчин для створення нановолокон, які "імітують шкіру".

Це не новий метод, однак розробка Nanomedic є доскональнішим і легшим за аналогічні моделі, тому користуватися пістолетом набагато простіше.

Переваги нановолокон

Пістолетом вже користувалися ізраїльські медики, а також лікарі в Німеччині і Швейцарії для лікування людей з опіками на обличчі, де великі пов'язки можуть бути обтяжливими.

Spincare працює за тією ж концепцією — потрібно просто захистити рану, а природа зробить все інше сама. Це просто новий спосіб її застосування,
– зазначив один із розробників технології.

Також важливою перевагою є те, що пацієнтам не потрібно вчитись, як правильно зробити собі перев'язку чи регулярно їздити в лікарню на перев'язки.