Чи погодять у кабміні рішення Ляшка, буде видно наступного тижня. Окрім цього, новопризначені заступники голів повинні будуть пройти випробувальний термін.

До теми Дмитро Самофалов став новим главою НСЗУ

Хто може стати заступниками голови НСЗУ

  • Анна Фенчак. За словами Ляшка, вона обіцяє захищати програму медичних гарантій від "будь-яких штормів" та мріє реалізувати в Україні універсальний доступ до медичних послуг для всіх, незалежно від статі, місця проживання, рівня статків та інших соціально-демографічних характеристик;
  • Тетяна Бойко – буде налагоджувати комунікацію з регіонами – як з територіальними підрозділами НСЗУ, так і з головними лікарями та органами місцевого самоврядування.

Віктор Ляшко

“Маю надію, що вже наступного тижня НСЗУ отримає перших офіційно назначених осіб на керівні посади за останні 1,5 року. Правда, з випробувальним терміном, в які потраплять і ті обіцянки з співбесіди на 100 днів роботи (ну добре, трохи більше ніж сто)”.

Окрім цього, Ляшко звернувся до Уряду з проханням ввести до штату НСЗУ посаду ще одного заступника, який буде прицільно опікуватись питаннями цифрової трансформації та розвитку.

І все ж за МОЗ залишається ще одне, чи не найважливіше завдання – обрати нового керівника НСЗУ.