Показники летальних випадків були високими

Натомість Україна була в лідерах по абсолютній кількості летальних випадків, оскільки в країні була висока захворюваність.

Увага Бустерна вакцинація буде доступною з січня, – Ляшко

Високі цифри, але була велика кількість інфікованих. А тепер подивимось на інші країни – у нас пішли на спад, як загальна кількість, так і кількість летальних випадків. В інших країнах зростає. І сьогодні вже ніхто не говорить, що Україна серед лідерів,
– наголосив Віктор Ляшко.

Питання в розрахунках

За словами Віктора Ляшка, питання в тому, що треба розрахунки проводити на кількість населення "ми говоримо про смертність, чи про летальність, як про кількість летальних випадків серед усіх хворих".

Крім того, для коректних розрахунків треба порівнювати статистику летальності в різних країнах.

До слова, попередньо президент України Володимир Зеленський припустив, що у статистиці поширення коронавірусу іноді можуть бути помилки, однак він довіряє очільнику МОЗ Віктору Ляшку.

Актуальна статистика COVID-19 в Україні

  • В Україні за останній тиждень захворюваність на COVID-19 зменшилася на 22%, про це свідчить кількість виявлених випадків. Також зменшився показник середньодобової смертності – на 14%.
  • За минулу добу, 29 листопада, коронавірус підтвердили ще у 10 554 мешканців України.
  • Від початку пандемії COVID-19 в країні зареєстрували 3 438 381 хворого на COVID-19. Від ускладнень коронавірусу померли щонайменше 85 975 інфікованих.

Варто знати Смертність від COVID-19 залежить від рівня вакцинації в країні: звіт ЄС