Це показало рандомізоване подвійне сліпе (має найвищий рівень точності) клінічне випробування на людях, проведене дослідниками Медичного коледжу Бейлора.

Також на тему: Створили вакцину, яка лікує різні види раку

Нова харчова сповільнює старіння та покращує здоров'я

Виявилось, що літні люди, які приймали GlyNAC протягом 16 тижнів, покращили багато характерних дефектів старіння. Це включає окислювальний стрес (накопичення токсинів), дефіцит глутатіону (природний антиоксидант) та численні ознаки старіння, що впливають на мітохондріальну дисфункцію та мітофагію (порушення роботи клітин), запальні процеси, резистентність до інсуліну, ендотеліальну дисфункцію (внутрішній шар клітин), пошкодження генома, зменшення кількості стовбурових клітин і клітинне старіння.

Вживання добавки призвело до покращення м’язової сили, швидкості ходи, фізичної активності, окружності талії та артеріального тиску. Поліпшення окислювального стресу, рівня глутатіону та функції мітохондрій у літніх людей, які приймали GlyNAC, було в багатьох органах.

Поки невідомо чи продовжує вона життя

Раніше додавання GlyNAC на старих мишах збільшило тривалість їхнього життя на 24%. Наше рандомізоване клінічне дослідження виявило значне покращення швидкості ходи у літніх людей, які отримували GlyNAC. Це піднімає цікаве питання про те, чи може добавка GlyNAC мати позитивний ефект на тривалість життя людей,
– сказав автор дослідження Раджагопал Сехар.

Протягом останніх 20 років Сехар вивчав природне старіння на моделях людей і тварин. Його роботи можуть допомогти пояснити, чому ми старіємо та як покращити здоров’я під час цього природнього процесу.