Ефективність терапії антитілами

Як показали результати пізньої стадії випробувань, терапія антитілами REGEN-COV може забезпечити тривалий імунітет.

Також на тему: Оновили дані ефективності вакцини Moderna проти штаму Дельта

У компанії відзначають, що такий захист особливо важливий для людей з ослабленим імунітетом і людей, у яких немає позитивної реакції на вакцини.

За даними Regeneron, протягом 8-місячного періоду не було зафіксовано госпіталізацій пацієнтів з COVID-19 у групі REGEN-COV. Водночас в групі плацебо зареєстровано 6 таких випадків.

В компанії сказали, що дослідження продемонструвало вплив препарату навіть після того, як безпосередній ризик зараження в домашніх умовах зменшився. Regeneron має намір швидко поділитися даними дослідження з контролюючими органами.

Де застосовують "коктейль антитіл"

Препарат, який розроблений Regeneron, містить два види моноклональних антитіл до коронавіруса – це створені в лабораторії білки, які імітують здатність імунної системи боротися з патогенами, в тому числі з вірусами.

Терапія антитілами REGEN-COV наразі дозволена в Сполучених Штатах для лікування людей з легкою та середньою тяжкістю COVID-19 та для запобігання зараження у тих, хто мав контакт з інфікованими особами, а також інших осіб із високим ризиком зараження, наприклад, в будинках престарілих або в'язницях.

Нещодавнє дослідження показало, що Мами, у яких під час пологів був COVID-19, можуть допомогти стимулювати вироблення імунітету у їхньої дитини шляхом грудного вигодовування.