Вона зазначила, що у дітей частіше відбувається легкий перебіг хвороби або середньої важкості.
Читайте також В Україні підтвердили 24 нові випадки зараження коронавірусом
Бикова-Шелевицька пояснила, що діти менше хворіють на коронавірус, адже у них інша структура дитячих легень, є деякі відмінності.
лікар-педіатр
Вона розвіяла міф про те, що діти, які перехворіють на коронавірус матимуть сильніший імунітет.
"Нам ще не відомо, як формується імунітет після того, як людина перехворіє цією хворобою. Тому думати про те, що це укріпить його – взагалі хибно", – додала Бикова-Шелевицька.
За її словами, в інформаційному просторі поширюється інформація, що коронавірус страшний лише людям старшого віку, а молодим – ні.
Також вона заявила, що у групі ризику діти з різними хронічними хворобами:
- нирок;
- серця;
- вроджених вад дихальної системи;
- бронхіальної астми тощо.
Коли варто звертатись до лікаря
За словами лікарки, варто вміти розрізняти симптоми та не викликати швидку допомогу, якщо для цього немає суттєвих причин.
Якщо в дитини не вище 39 градусів і немає сухого кашлю. Перший крок – зв'язатись зі своїм сімейним лікарем, – зазначила Бикова-Шелевицька.
Оглянувши дитину, лікар визначить, яке саме лікування потрібне вашій дитині. До швидкої допомоги варто звертатись лише тоді, коли у дитини проявляються симптоми, які можуть серйозно загрожувати її життю – задишка, дуже висока температура чи сильний сухий кашель.
Як носити маску / Інфографіка 24 каналу
Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.