Відтак, у лікарнях виникло навантаження й на діалізні апарати та інше обладнання, яке використовується для лікування уражень нирок, повідомляє Healthline.

До теми Що таке ниркова недостатність, як її виявити та чому вона виникає

Начальник відділу нефрології Медичного центру Монтефіоре Майкл Дж. Росс повідомив, що 20–30% пацієнтів з коронавірусом, які перебувають на стаціонарі, потребують певної форми діалізу, аби мати змогу залишатися в живих.

Це надзвичайно серйозна проблема. Це ставить під небезпеку життя багатьох людей по всьому регіону Нью-Йорка. На жаль, поширеним ускладненням, особливо для госпіталізованих хворих на COVID, є гостра травма нирок. Я б сказав, що близько у 50% пацієнтів у відділеннях інтенсивної терапії розвивається гостра травма нирок,
– сказав Майкл Дж. Росс.

Лікар-нефролог та лікар первинної медичної допомоги в Нью-Йорку Шивам Джоші зазначив, що останні звіти з Китаю демонструють, те що гостру травму нирок отримує значно більша кількість пацієнтів, ніж повідомлялось раніше.

Спочатку повідомлялося, що лише 0,5% постраждалих у Китаї мали гострі травми нирок, але зараз це число становить 3–9% випадків або вище,
– сказав Джоші.

За його словами, проблему ускладнює і брак ресурсів для надання необхідної медичної допомоги. Ситуація на стільки складна, що лікарні Нью-Йорка просять допомоги у постачанні необхідних засобів та закликають лікарів по всій країні підготуватися.


Як відрізнити коронавірус / Інфографіка 24 каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.