На ізоляції, зокрема і самоізоляції, перебувають 354 людини. У 29 військовослужбовців термін ізоляції закінчиться у найближчі три доби, повідомляє пресслужба командування Медичних сил ЗСУ.

Актуально Абсолютний рекорд: за добу в Україні виявили 9 524 хворих на COVID-19

Від початку пандемії одужали 4 342 військових та працівників ЗС України. На жаль, 17 інфікованих військовослужбовців померли від ускладненого перебігу COVID-19.

Найбільше нових випадків інфікування виявили у Київській, Львівській та Одеській областях.

За минулу добу до лікарень госпіталізували 22 військовослужбовців:

  • Національний військово-медичний клінічний центр "ГВКГ" – 1 військовослужбовець,
  • Військово-медичний клінічний центр Західного регіону – 4 військовослужбовці,
  • Деснянський військовий госпіталь – 3 військовослужбовці,
  • Військово-медичний клінічний центр Центрального регіону, Маріупольський військовий госпіталь, 66 та 65 військовий мобільний госпіталь – по 2 військовослужбовці,
  • Військово-медичний клінічний центр Південного регіону, Хмельницький та Білоцерківський військові госпіталі – по 1 військовослужбовцю, Чугуївська, Заболотівська ЦРЛ та Київська МКЛ – по 1 працівнику ЗС України.

Ще 145 хворих лікуються вдома під наглядом медичної служби. У пресслужбі повідомили, що стан здоров'я цих пацієнтів задовільний – у них спостерігається легкий перебіг захворювання.

У командуванні Медичних сил ЗСУ наголосили, що найчастіше військові підхоплюють коронавірус під час епізодичних зустрічей з друзями та рідними, які не входять у їхнє найближче коло оточення.