Під час брифінгу мер Києва Віталій Кличко заявив, що міська влада вирішила посилити контроль за дотриманням маскового режиму у громадському транспорті, повідомляє 24 канал.

До теми У Києві можуть повторно закрити метро: прогноз МОЗ

В першу чергу контроль посилять у метрополітені, адже саме там люди найбільше нехтують правилами безпеки. Мер міста наголосив, що у метро не впускатимуть пасажирів без масок.

Якщо в наземному транспорті зараз більше дисципліни і пасажири, в основному, дотримуються маскового режиму, то в метрополітені багато людей нехтують правилами безпеки. Тому ми силами муніципальної охорони посилюємо контроль. І без масок в метро пасажирів не впускатимуть,
– заявив Віталій Кличко.

Він додав, що такі заходи необхідні, в першу чергу, для мешканців міста.

До слова, нещодавно головний санлікар країни Віктор Ляшко заявив, що якщо столиця потрапить у червону зону карантину, то робота метро може припинитись. Окрім цього, громадські маршрути, які виходять за межі Києва, теж можуть заборонити.

Коронавірус у Києві: коротко

  • За минулу добу у Києві зареєстрували 856 нових хворих на коронавірус.
  • За цей самий період до лікарень госпіталізували 71 пацієнта.
  • Ще 17 хворих померли, натомість 268 людей виписали.
  • Від початку 2020 року у Києві зареєстрували 40 390 хворих на COVID-19. З них 816 померли, але 13 421 вдалося подолати хворобу.
  • У Києві складна епідеміологічна ситуація, але введення локдауну буде крайнім заходом. Це принципова позиція міської влади.