Китаянка на прізвище Тянь встановила національний рекорд, ставши найстаршою матір'ю країни. Про це повідомило Міжнародне радіо Китаю.

Читайте також: На Рівненщині жінка народила 18 дитину

Уродженка провінції Шаньдун в п'ятницю народила дівчинку в місті Цзаочжуан. Лікарі вели спостереження за матір'ю під час всієї вагітності, з огляду на вік матері, вирішили зробити їй кесарів розтин на 36-му тижні. Маса дівчинки – 2,6 кг, вона знаходиться під наглядом медиків.


Китаянка народила у 67

Чоловік жінки – 68-річний юрист на пенсії. За його словами, пара не планувала дитини, тому вони хочуть назвати дочку Тяньц, що можна перекласти з китайського як "послана небесами". Чоловік та дружина мають дорослу дочку і сина, а також безліч онуків, найстаршому з яких вже виповнилося 18 років.

Минулий рекорд Китаю був поставлений у 2016 році жінкою з міста Чанчунь (провінція Цзілінь), яка народила хлопчика в 64 роки. Світовий рекорд був поставлений у вересні цього року: його власницею є 74-річна жителька Індії, яка народила двох дівчаток-близнят.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.