Італія, Іран, США та інші країни страждають від сплеску зараження коронавірусом і з кожним днем вводять дедалі більше обмежень, щоб призупинити поширення Covid-19. Ще тиждень тому найбільшу кількість хворих було зафіксовано у китайській провінції Хубей. Але, на щастя, з кожним днем лікарі почали підтверджувати менше випадків інфікування.

Читайте також Кількість хворих буде збільшуватись, – Ляшко

Як повідомили в регіональному державному комітеті у справах охорони здоров'я Китаю, влада вирішила відкрити місто Ухань.

З 00:00 годин 25 березня, за винятком району міста Ухань провінції Хубей будуть зняті обмеження на дорогах і відновлено рух транспорту на в'їзд і виїзд.

Також з 8 квітня в Ухані будуть зняті обмеження на проїзд по транзитним шляхам і відновлено транспортне сполучення на в'їзд і виїзд з міста.

Крім того, у мережі з'явилося відео, як люди урочисто зустріли медиків, котрі повернулися додому після тривалої боротьби з епідемією коронавірусу в провінції Хубей. Ролик був знятий у провінції Цзілінь.

Людям дозволили вийти на вулиці, щоб подякувати лікарям в Китаї: дивіться відео

Попри позитивну статистику, в країні досі закриті ресторани і кіно. Люди досі ходять в масках, а в у громадських місцях їм продовжують міряти температуру.

Про це в ексклюзивному коментарі 24 каналу розповів житель Пекіна Олег Су: відео


Які тести проводять на коронавірус Covid-19/Інфографіка 24 Каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.