Вони можуть свідчити про велику кількість захворювань, проте якщо разом із ними спостерігається порушення сечовипускання та кров у сечі, то це найчастіше є проявом сечокам’яної хвороби. Це – захворювання, яке виникає внаслідок утворення каменів у органах сечовидільної системи.

Найпоширенішою формою сечокам'яної хвороби є нирковокам’яна хвороба, що проявляється відкладанням конкрементів у нирках. Звідти вони можуть потрапляти до сечоводів і залишатися там або проходити далі до сечового міхура і по уретрі назовні. Просування каменю з нирок до уретри може призводити до відчуття болю, провокуючи появу ниркової кольки. У деяких випадках утворення конкрементів може первинно відбуватися у сечовому міхурі, що призводить до його подразнення і подальшого запалення, тобто циститу.

На сечокам'яну хворобу схильні скаржитись люди великого діапазону віку – від 20 до 60 років. Найчастіше появу каменів у нирках провокують кліматичні умови, зневоднення, сидячий спосіб життя, шкідливі умови праці, харчування, режим дня тощо.

Важливо вчасно виявити хворобу та застосувати ефективні методи лікування, щоб якнайшвидше повернутись до нормального життя. Звісно, можна сподіватися, що камінь вийде природним шляхом, але коли його діаметр занадто великий, то без допомоги лікарів тут не обійтися. Саме тому нещодавно у Львові розпочав свою роботу "Німецько-український центр літотрипсії". Тут працюють кращі фахівці міста, які використовують новітній метод – безконтактне лікування каменів у нирках надсучасним літотриптором від швейцарського виробника STORZ Medical AG. Апарат MODULITH © SLK Intelect оснащений датчиком УЗД та рентгеном, що робить процес дроблення каменів точним та максимально контрольованим. Тож завдяки надсучасним технологіям пацієнт не відчуває жодного дискомфорту під час та після процедури, і може позбутися каменів у нирках всього за один візит, тоді як в інших клініках для цього знадобиться кілька сеансів.

"Позбутися каміння у нирках без хірургічного втручання стало можливим завдяки ударно-хвильовій терапії. На конкремент у нирці або сечоводі спрямовується близько 3-4 тисяч імпульсів, які методично дроблять камінь на найдрібніші фрагменти. І, до речі, це боляче звучить лише на словах. На практиці ж пацієнта чекає легке поколювання в зоні прицілу терапевтичної голівки. У нас застосовується система "подвійного наведення". Надчутливий УЗД-датчик у парі з рентген апаратом визначають розташування каменя з точністю до мікрометра. І це – найважливіший та найвідповідальніший етап у процесі безконтактної літотрипсії. Крім того, у нашій клініці процедура відбувається на ультрасучасному столі, який дозволяє лікувати пацієнтів із вагою до 180 кілограмів", – каже уролог "Німецько-українського центру літотрипсії" Романів Любомир Олегович.

Щоб позбутися сечокам’яної хвороби, тепер не обов’язково місяцями ходити до лікарів. Для цього достатньо записатись на консультацію, пройти діагностику та за один візит повернутись до нормального життя. Жодного болю чи дискомфорту – ще кілька років назад про таке можна було тільки мріяти. Абсолютною перевагою безконтактної літотрипсії є швидкість виконання процедури та відсутність необхідності в реабілітації.

Якщо сечокам’яна хвороба стала вашою проблемою, від якої ви хочете позбутись за один день і без зайвого дискомфорту — саме час звернутись у "Німецько-український центр літотрипсії" за телефоном: +380682918884 або за адресою: м. Львів, вул. Снопківська, 18 (неподалік Стрийського ринку). Деталі на сайті за посиланням.