Партію передадуть через глобальний механізм COVAX. Про це повідомили у посольстві Ізраїлю в Україні.

Варто знати Причини виникнення тривоги та її найпоширеніші прояви

Передумови

У відомстві наголосили, що невдовзі відзначатимуть 30 років з дня встановлення дипломатичних відносин між нашими двома країнами. Тож на тлі цього вирішили зробити такий "подарунок".

Ми раді, що маємо можливість допомогти Україні в боротьбі з COVID-19. Цей жест є символом міцних зв'язків і дружби, які існують між Ізраїлем і Україною,
– зазначив посол Ізраїлю в Україні Міхаель Бродський.

Що таке COVAX

Це глобальна ініціатива, яка об'єднує 180 країн світу. Основна мета цього механізму – прискорення розробки й виробництва вакцин проти COVID-19 та гарантія справедливого і рівного до них доступу.

Окремий фінансовий фонд викуповує потенційні вакцини, щоб щонайменше 20% населення кожної зі 180 країн-членів могли отримати щеплення.

Ініціатива була створена для боротьби з нерівністю – ще тоді прогнозувалося, що багаті країни скуплять більшість доступних доз COVID-вакцин.

Допомога у боротьбі з коронавірусом: останні новини

  • Крім цього, Україна підписала договір з компанією Pfizer про основні умови закупівлі ліків для амбулаторного лікування хворих COVID-19.
  • Напередодні Україна також отримала майже 2,5 мільйона доз китайської вакцини CoronaVac.

Раніше На Хмельниччині мусять знищити понад 12 тисяч доз вакцин AstraZeneca та Moderna

Вакцинація в Україні

  • За добу 15 грудня 142 926 людей вакциновано проти COVID-19. Першу дозу отримало 47 519 людей, повністю імунізовані – 95 407 людей.
  • Станом на 15 грудня в Україні провели понад 27 мільйонів щеплень проти COVID-19. Відтак, дві дози вакцини отримали понад 12,5 мільйона українців.
  • У МОЗ повідомили, що 85% госпіталізованих з коронавірусом не мали жодного щеплення.