Про це заявив прем'єр-міністр Ізраїлю Нафталі Бенет. У міністерстві охорони здоров'я країни додали, що планують невдовзі вийти на контакт із Pfizer, аби розпочати перемовини про закупівлю пігулок.

Більше тут Експериментальна таблетка Pfizer знижує ризик госпіталізації та смерті на 89%: заява компанії

Бенет додав, що 90 інших країн вже ведуть активні перемовини з фармацевтичною компанією.

Попереду нас можуть чекати хороші новини щодо ліків проти коронавірусу,
– сказав Бенет на початку щотижневого засідання уряду.

Прем'єр-міністр додав, що попросив посадовців з органів охорони здоров'я "детально вивчити" питання закупівлі ліків проти COVID-19 виробництва Pfizer.

Глава уряду наголосив, якщо ліки затвердять, то вони стануть ще одним значним засобом контролю пандемії. Тобто їх використовувати не як окремий лікувальний засіб, а разом із доступними усім вакцинами й тестами.

Проміжні результати випробувань пігулок

  • Як раніше повідомлялося, американська фармацевтична компанія Pfizer оприлюднила проміжні результати другої фази випробувань своєї експериментальної пігулки від COVID-19.
  • Компанія тестувала препарат на дорослих з коронавірусом, які вважаються схильними до високого ризику прогресування до тяжкого захворювання.
  • Там заявили, що таблетка зменшує ризик госпіталізації або смерті до 89%.

Втім не варто сподіватися лише на пігулки. Вересневе дослідження Центрів з контролю та профілактики захворювань (CDC) показало, що вакцини значно ефективніші проти госпіталізації.

  • Moderna – на 93%,
  • Pfizer – на 88%,
  • Johnson & Johnson – на 71%.

Зверніть увагу Чому не варто чекати на таблетки проти коронавірусу