Національне управління медичних продуктів дало добро на цю вакцину для екстреного використання як бустер, йдеться в заяві компанії для Гонконгської фондової біржі в неділю. Після оголошення акції компанії підскочили на 14 відсотків у 5 вересня.

Також на тему: Чи можна робити щеплення, якщо пропустили вакцинацію через війну: пояснення епідеміологині

Нова інгаляційна вакцина проти коронавірусу

Вакцину простіше зберігати та вводити в людський організм, ніж внутрішньом’язові ін'єкції. Її будуть застосовувати через небулайзер, повідомили в компанія.

Компанія не повідомила подробиць про те, коли вакцина, стане доступною для загального використання, також не надала підтверджених або рецензованих даних щодо ефективності нової вакцини.

Вчені в кількох країнах, включаючи Кубу, Канаду та Сполучені Штати, також розробляють інгаляційні вакцини проти COVID-19. Китай наразі схвалив вісім інших ін’єкційних вакцин місцевого виробництва з 2020 року.

Але державний регулятор з лікарських засобів ще не дав зеленого світла будь-яким іншим іноземним вакцинам, включаючи ін'єкції мРНК, вироблені Pfizer/BioNTech або Moderna, які мають кращі показники ефективності порівняно з іншими типами вакцин.

Коронавірус в Китаї

Китай дотримується політики "нульової терпимості до COVID", що заважає подорожам і бізнесу. Влада по всій країні застосовує жорсткі локдауни, щоб стримати спалахи вірусу.

Південний технологічний центр Шеньчжень, де проживає понад 18 мільйонів жителів, у суботу ввів карантин у більшості районів міста, а понад 21 мільйон людей у ​​південно-західному мегаполісі Ченду проходять масове тестування з понеділка по середу.

Національна комісія охорони здоров’я повідомила в понеділок, що в Китаї зробили понад 3,4 мільярда щеплень від COVID, не надавши подробиць про відсоток вакцинованого населення.