Незначне відхилення від норми допустимо і не є захворюванням. Але коли причиною кривизни є доброякісне ущільнення пеніса і розростання фіброзної тканини, це робить ерекцію не тільки незручною, але і часто неможливою, до того ж болючою. В кінцевому підсумку хвороба Пейроні призводить до розвитку еректильної дісфункціі, розповіла сексолог Ольга Василенко.

Читайте також: Як жінці отримати задоволення від сексу, якщо не підходить розмір члена

Тому потрібно вчасно звертатися до лікаря! До якого? До андролога, можна до уролога. Звичайно, деякі випадки не потрібно лікувати. Але краще все ж пройти обстеження.

Хвороба Пейроні – причини виникнення
Достовірні причини хвороби Пейроні поки не встановлені, але відомо, що до формування фіброзних утворень призводять мікротравми статевого органу, які провокують запальний процес, пошкодження білкових структур і утворення гематом. У відповідь на всі ці процеси організм відповідає захисною реакцією - ущільненням тканин.
Безпосередніми причинами, що призводять до мікротравм можуть бути: активне статеве життя, безпосередня травма статевого члена під час нещасного випадку, запальні захворювання, раніше проведені операції і так далі.

Якщо чоловіка це не турбує?

На жаль, але це ще не означає, що все добре. Не кожна партнерка готова зізнатися в тому, що відчуває біль від такого сексу з вами. Так, викривлений член може приносити масу незручностей! Якщо партнерку все влаштовує, то і не потрібно нічого робити. Адже викривлення може бути навіть приємним.

Хвороба Пейроні – лікування
Лікування викривлення статевого члена можливо декількома способами: консервативним, малоінвазійним і оперативними. Через те, що більшість пацієнтів звертаються до фахівців на пізніх стадіях, лікарі схиляються до оперативного лікування.

Але якщо все ж партнерка говорить про біль, то ви повинні знати, що зовсім скоро у неї почне боліти голова, живіт та інші місця весь час. Знайдеться маса відмовок не займатися сексом!

Більш того, дівчина може і сама не зрозуміти причину таких болів і відмов, вона буде чесна з вами! Тому що наш мозок зробить все, аби уникнути болю. Живіт та голова і справді можуть боліти. Тому що біль – загроза безпеки людини.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.