Часто люди, батьки яких були схильні до ожиріння, на своєму шляху до омріяної фігури опускають руки та вважають, що це все гени і виходу з цього кола немає.

Згідно з дослідженнями, 32 гени можуть сприяти ожирінню, але навіть якщо вам передались усі – це лише 10 кілограм зайвої ваги. Якщо регулярно займатись спортом та стежити за харчуванням, то таку сімейну схильність можна уникнути.

Доктор Марк Хайман дав 7 порад людям, які хочуть схуднути та покращити своє здоров'я.

Зосередитись на продуктах

Спробуйте їсти більше овочів, які не містять крохмалу, фрукти з малим вмістом цукру, нежирне м'ясо та рибу.

Більше корисних жирів

Старайтесь більше вживати авокадо, кокосову олію, горіхи та різноманsтне насіння. Це все допомагає спалювати більше жиру та пришвидшить обмін речовин.

Без цукру та простих вуглеводів

Старайтесь менше їсти хліба, білого рису та макаронів. Не дивіться у сторону солодкого та здоби, також варто уникати алкоголю.

Читайте також: ВОЗ назвала ожиріння "неінфекційною епідемією"

Харчові добавки

Якщо ви худнете – варто подбати про те, щоби ваш організм отримував усі необхідні елементи. Найкраще підійде риб'ячий жир та вітамін D.

Керуйте стресом

Постійний стрес та тривога шкодять не лише здоров'ю, але і заважають нормально худнути. Шукайте спосіб, який допоможе вам легше виходити із складних ситуацій в житті. Це може бути, до прикладу, йога або особлива техніка дихання.

Достатньо сну

Те, скільки ви спите, напряму пов'язано із вашою зайвою вагою. 7-8 годин здорового сну в день допоможуть швидше позбутись зайвих кілограмів та попередити хвороби серця, депресію, діабет та інші проблеми зі здоров'ям.

Регулярний спорт

Це майже панацея від усіх хвороб. Регулярний спорт робить сильнішим серце та пришвидшує обмін речовин. Тут можна обрати те, що вам до душі: біг, плавання, регулярні прогулянки чи інтенсивніші тренування.