Чому не варто лікуватися сечею

Сеча складається з води на 95%, решта – сечовина (2%), креатинін (0,1%), сечова кислота (0,03%), хлорид, натрій, калій, сульфат, амоній, фосфат та інші іони та молекули в менших кількостях.

Також на тему: Чи впливають магнітні бурі на здоров'я людини

Коли людина п'є сечу, всі речовини, які організм відфільтрував та вивів, потрапляють назад. Концентровані відходи життєдіяльності потрапляють у систему травлення – це змушує нирки знову відфільтровувати ці речовини, викликаючи збільшене і непотрібне навантаження на них. А ще, попри всі міфи, сеча не стерильна. Вона містить бактерії та може призвести до інфекцій.

Коли пити сечу можна

Пити сечу можна, коли є ризик померти від спраги. Це може бути питанням виживання, наприклад, якщо людина застрягла в місці, де немає свіжої безпечної питної води.

Оскільки сеча складається з води на 95%, її можна пити, щоб врятуватися від зневоднення. Але якщо робити це часто, то води в ній з кожним разом буде менше – сеча почне концентруватися. Тому безпечно пити сечу можна один-два рази – це допоможе виграти додатковий день чи два виживання.

Щоб безпечно пити сечу, її потрібно очистити. В ідеалі для цього потрібно використовувати спеціальні фільтри, але, щоб це зробити, потрібно їх заздалегідь купити. На форумах для виживальників радять доступніші методи, наприклад, активоване вугілля, яке можна виготовити самостійно.