Від кожного виклику залежало життя і здоров'я громадян. Гвинтокрилом транспортували й тяжкохворих, і органи для трансплантації.

Увага Тривожні розлади: чому найчастіше виникають, як їх вчасно діагностувати й подолати

Лише за перший місяць роботи Єдиного аеромедичного простору вдалося врятувати 7 громадян, які потребували термінової медичної допомоги, а також вчасно доставити орган для трансплантації для маленького хлопчика, який потребував термінової операції,
– йдеться в повідомленні МВС.

Статистика викликів за останні пів року

За останні 6 місяців найбільше аеромедичних викликів виконали у Львівській області. Загалом поліцейські гелікоптери здійсни:

  • 35 вильотів з Київського регіону,
  • та 38 вильотів з Львівського регіону.

Окрім цього, до аеромедичних перевезень залучали й авіатехніку ДСНС України. За цей самий період рятувальники виконали 12 вильотів.

Як розподіляються виклики:

  • Авіація МВС у Львівському регіоні покриває 7 областей: Львівська, Закарпатська, Івано-Франківська, Волинська, Рівненська, Тернопільська і Чернівецька.
  • Авіація МВС Київського регіону охоплює Київську, Вінницьку, Житомирську, Кіровоградську, Полтавську, Сумську, Чернігівську області та місто Київ.

Для чого це потрібно

Програма медично-рятувальної авіації запроваджена для допомоги людям, які потребують невідкладної медичної допомоги, але проживають у віддалених населених пунктах. До прикладу, під час інсульту важлива кожна хвилина. І якщо до пункту призначення не можна дістатись автомобілем, тоді до медичного транспортування залучають гвинтокрили.