Про це повідомляє прес-служба МОЗ.

Лист із персональним складом медкомісії для проведення обстеження Савченко направлений в Кабінет міністрів України і Міністерство закордонних справ.

До складу української делегації лікарів увійшли головний позаштатний спеціаліст МОЗ зі спеціальності "Гастроентерологія", доктор медичних наук, професор Наталія Харченко, заступник головлікаря з медичних питань клінічної лікарні "Феофанія", лікар анестезіолог-реаніматолог, кандидат медичних наук Андрій Строкань і завкафедри неврології Національного медичного університету ім. Богомольця, невропатолог, доктор медичних наук, професор Лариса Соколова.

Після низки погоджувальних процедур з представниками Російської Федерації українські лікарі зможуть виїхати до Москви для проведення обстеження ув'язненої пацієнтки,
— зазначили у відомстві.

Нагадаємо, 5 березня українська льотчиця Надія Савченко частково припинила голодування і написала листа до українців. Українська льотчиця Надія Савченко просить лікарів розробити для неї збалансоване нешкідливе харчування, щоб вийти з голодування. Їй давали бульйон і спеціальні лікувальні поживні препарати, однак вона не змогла цього з'їсти.